78. Ráno
Autor: Vladimír Švec
(1959 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 100 cm, výška: 80 cm, rámování: 81 x 101 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč