Pohled na Havlíčkův Brod - VELKÝ FORMÁT

Autor: Jan Jůzl
(1905 Hořepník - 1976 Havlíčkův Brod)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 100 cm, výška: 75 cm, rámování: 95 x 119

Konec dražby: 22.07.2020 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč