191. Jansa - Lesní tůňka
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 35 cm, výška: 42 cm, rámování: 61 x 51 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč