76. Dívčí tělo

Autor: Alexander Archipenko
(1887 Kyjev, Ukrajina - 1964 New York, USA)

patinovaný bronz, signováno a datováno dole na plintě, mramorový podstavec, pravděpodobně pozdější odlitek
Materiál: patinovaný bronz, datace: 1924
Výška: 52 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč