106. Strom u kostela
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 25 cm, výška: 16 cm, rámování: 19 x 28 cm
Konec dražby: 15.03.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč