110. Tatry
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Šířka: 55 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč