111. PF 1987
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 21 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč