Pohled na vesnici

Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 57 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč