125. PF 2001
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 13 cm, výška: 9 cm, rámování: 17 x 21 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč