137. PF 1991
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 22 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč