139. PF 1976
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 17 cm, výška: 12 cm, rámování: 19 x 24 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč