151. PF 1997
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 14 cm, výška: 9 cm, rámování: 18 x 21 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč