PF 1970

Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 19 x 31 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč