185. PF 1995
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Šířka: 13 cm, výška: 8 cm, rámování: 17 x 21 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč