PF 1990

Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 13 cm, výška: 8 cm, rámování: 16,5 x 20 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč