PF 1993

Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)

Signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 23 x 28 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč