192. PF 2005
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 21 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč