PF 2005

Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 21 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč