221. Zátiší
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
dar od autora poslednímu majiteli, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 85 cm, výška: 83 cm, rámování: 88 x 91
Konec dražby: 22.07.2020 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč