112. Řeka v krajině
Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 29,5 x 39,5 cm
Konec dražby: 15.11.2021 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč