Malíř se ženou

Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 53,5 x 70 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč