8. Autoportrét

Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 47 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:03 SEČ

Zbývá: 7d 19h 51m 30s

Vyvolávací cena: 2 200 Kč