2. Kytice
Autor: Jiří Procházka
(1919 Praha - 1987)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno: 96 x 84 cm
Technika: olej na překližce, datace: 1962
Šířka: 65 cm, výška: 77,5 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč