Kytice ve váze

Autor: F Demel

signováno vpravo dole, rámováno v dobovém širokém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 69 cm, rámování: 93 x 79 cm pošk.

Konec dražby: 05.10.2020 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč