8. Pohled
Autor: Karel Klár
(1866 Praha - 1919 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno nově
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 34 cm, rámování: 39 x 53 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč