Pohled

Autor: Karel Klár
(1866 Praha - 1919 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno nově
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 34 cm, rámování: 39 x 53 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč