Postavy
Autor: Vasil Stanko
(1962 Myjava)
signováno na reversu, paspartováno, zaskleno a rámováno
Datace: 1984
Šířka: 12 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 27 cm
Konec dražby: 15.05.2023 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč