192. Grafiky 2ks
signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 27 cm
Konec dražby: 13.12.2022 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč