Konvolut 4 děl - Lodě
různí autoři i techniky, u tří děl pasparta, vše zaskleno a zarámováno
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 34,5 a 21,5 x 42 a 26,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč