192. Obrazový rám
dřevěný obrazový rám s reliéfním zdobením v rozích
Šířka: 51,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč