112. Žena s košíkem ovoce
Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 14 cm, výška: 20,5 cm, rámování: pošk. 31,5 x 21,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč