112. Žena s košíkem ovoce

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 14 cm, výška: 20,5 cm, rámování: pošk. 31,5 x 21,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 21:14 SELČ

Zbývá: 0d 0h 2m 56s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč