12. Ovoce

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

datováno a signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1939
Šířka: 40 cm, výška: 32 cm, rámování: 63 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 19:07 SELČ

Aktuální cena: 4 000 Kč

Zbývá: 14d 15h 9m 15s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
4 000 Kč20.9.2022 16:14:20