166. Portrét
Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 06.11.2018 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč