Ležící akt
Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)
Signováno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 4/200, přiložen certifikát
Technika: litoofset
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 38 cm
Konec dražby: 14.06.2023 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč