Postavy

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš, materiál: na kartonu, datace: 1907
Šířka: 19 cm, výška: 20 cm, rámování: 40 x 36 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč