Krajina

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.08.2020 23:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč