235. Dívčí akt

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

Signováno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 2/200, přiložen certifikát
Technika: litoofset
Šířka: 21 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 38 x 28 cm

Konec dražby: 17.04.2023 22:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč