7. Selka
Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: dřevořez, datace: 1918
Šířka: 13 cm, výška: 20 cm, rámování: 41,5 x 35 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč