Ovoce

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, datováno 39, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton, datace: 1939
Šířka: 39 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 47 cm

Konec dražby: 16.10.2017 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč