Praporečnice

Autor: Jan Merta
(1952 Šumperk)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 74/120. zaskleno a paspartováno
Technika: litografie, datace: 2012
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 72 x 52 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč