228. Portrét ženy v modrém
Autor: Karel Frauknecht
(1925 Plzeň - 1994 Plzeň)
volný list, signováno a datováno na reversu
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 46 cm, výška: 68 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč