62. Kubistické růže
Autor: Karel Frauknecht
(1925 Plzeň - 1994 Plzeň)
signováno a datováno na reversu, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1971
Šířka: 29 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč