Tanečnice
Autor: Henri de Toulouse-Lautrec
(1864 Albi, Francie - 1901 Château Malromé, Saint-André-du-Bois, Francie)
podle, H. de T. Lautreca, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 43,5 x 33
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč