193. Konvolut 14 rámů

Šířka: od 11 do 47 cm, výška: od 13 do 46 cm, rámování: velikost výřezu: od 9,5 do 39,5 cm x od 7,5 do 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.04.2023 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč