Konvolut 2 děl - Akty
různí autoři, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 30 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 32 x 37,5 a 28,5 x 37
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč