171. Vějíř

Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)

signováno tužkou dole uprostřed
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 15:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč