175. Pěvci jsou jak ptáci, Pocta B. Hrabalovi

Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)

signováno uprostřed dole, číslováno 62/70
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 45 x 35 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč