176. Pohár lásky

Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)

signováno uprostřed dole, číslováno 38/100
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 36 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč