25. Svlékání

Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)

signováno dole uprostřed
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 22 cm

Konec dražby: 22.10.2019 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč