114. Bojovník
Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 55 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč