Narození páně

Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)

Signováno a datováno s věnováním dole uprostřed, paspartováno zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 59 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč