5. Vesnice

Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)

Technika: kvaš, datace: 1934
Šířka: 16 cm, výška: 12 cm, rámování: 26 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:02 SELČ

Zbývá: 20d 8h 42m 54s

Vyvolávací cena: 800 Kč